AV instalace

V oblasti akustiky a práce se zvukem se pohybujeme už více jak 25 let. Zkušenosti našeho týmu a znalost technologií i sortimentu jsou zárukou pečlivě odvedené práce.

Za sebou máme množství různých projektů od nahrávacích, rozhlasových či TV studií, přes divadelní a koncertní sály, sportovní haly, konferenční místnosti a kanceláře až po učebny a sály ve školách. Naší doménou v oblasti AV instalací jsou komplexní řešení, ale rádi Vám pomůžeme i s malými projekty, zajištěním vybavení od nástrojů, přes ozvučení či osvětlení až po akustické prvky.

První konzultace zdarma: volejte +420 722 183 936

Galerie realizací

Kompletní řešení od A do Z

Řešení problémů způsobených nevhodnou akustikou má několik kroků, kterými Vás provedeme od začátku až do konce. Na úvodní bezplatné konzultaci si probereme Vaši představu a požadavky. Po prohlídce a měření stávající akustiky prostoru připraví náš akustik projekt s návrhem optimálního řešení pro Vás prostor i rozpočet. Následně zajistíme kompletní dodávku potřebného materiálu včetně akustických panelů a odbornou montáž. Součástí dodávky může být i kontrolní měření akustiky po provedených úpravách.

Potřebujete radu nebo konzultaci? Jsme tu pro Vás.

Zavolejte nebo nám napište a domluvíme si společnou schůzku. 

+420 722 183 936
akustika@disk.cz 

První konzultace zdarma: volejte +420 722 183 936

Vicoustic: S vášní pro dokonalý zvuk

Luxusní provedení, udržitelnost, zdravotní nezávadnost a perfektní akustické vlastnosti. To jsou největší přednosti této zavedené portugalské značky, která nabízí řešení pro úpravy akustiky jak v domácím prostředí, tak i v kancelářských, restauračních či hotelových interiérech.

Co také znamená Vicoustic

Více o akustických řešeních Vicoustic