DISK / O nás

Jsme renomovaná a stabilní firma s téměř dvacetiletou tradicí v dodávkách techniky pro zpracování zvuku a obrazu. Největším bohatstvím jsou zkušenosti našeho týmu, znalost technologií a sortimentu významných světových značek, jejichž produkty reprezentujeme.

Rádi nabídneme naše dlouholeté zkušenosti pro splnění vašich přání.
Pomůžeme vám zrealizovat vaše vize a nápady.
Nabízíme: prodej, poradenství, prezentace, projekční činnost, systémovou integraci, instalace, pronájem techniky i pozáruční servis.

 

REPREZENTUJEME

Portfolio značek, které reprezentujeme je budováno a rozšiřováno s cílem kvalitně uspokojit poptávku ve všech oblastech práce se zvukem a obrazem a dovoluje nám nabízet k produktům těchto značek i kvalifikované poradenství a servisní služby.

Reprezentované značky

SPOLUPRACUJEME

Vysoká odbornost členů našeho týmu pro výzkum a vývoj technologií pro zpracování zvuku přináší nejen prestiž a uznání, ale i spolupráci s významnými partnery z řad odborných českých vysokoškolských pracovišť, významných kulturních institucí či světových výrobců zvukové techniky, kteří se na nás obracejí s projekty na zakázku i s návrhy společných produktů.

Mezi naše nejvýznamnější partnery v tomto směru patří VUT v Brně, JAMU, Národní divadlo v Brně, společnosti OTVP nebo dánský výrobce TC Electronic.

 

VELKOOBCHOD

Jsme výhradním distributorem produktů významných světových značek, kterým zajišťujeme velkoobchodní zastoupení pro Českou republiku a Slovensko. Spolupracujeme s širokou sítí maloobchodních prodejen a internetových obchodů.

Máte-li zájem o velkoobchodní spolupráci, kontaktujte nás na emailu velkoobchod@disk.cz nebo telefonu +420 516 802 478.