Co DISK nabízí školám? | DISK pro školy

Co DISK nabízí školám?

DISK Multimedia se zabývá návrhem a realizací komplexní moderní multimediální výuky s využitím výpočetní techniky. V tomto ohledu organizuje pravidelné i mimořádné jednorázové prezentace jednotlivých aplikací i komplexních systémů, kde seznamuje zájemce s jejich základními funkcemi a možnostmi využití v pedagogické praxi. Konkrétní konfiguraci vždy přizpůsobí individuálním potřebám a možnostem dané školy.

Pokud hovoříme o komplexním řešení, máme na mysli celá pracoviště, systémy, učebny, tedy hardware plně vyhovující požadavkům softwaru - programům, které nejen že výuku podpoří a zdokonalí, ale také ji udělají mnohem zajímavější a atraktivnější.

Pro účely vzdělávání nabízíme:

Hardware

Software

Služby

Máte-li jakékoli otázky, potřebujete-li se poradit ohledně vybavení právě pro vaši školu, neváhejte nás kontaktovat, velmi rádi vám pomůžeme!

Ing. Jaroslav Musil
Projekty pro školy

DISK Multimedia, s.r.o.
Sokolská 13
680 01 Boskovice
e-mail: jarek@disk.cz
telefon: +420 608 666 340

Kompletní nabídka témat pro oblast vzdělávání:

Multimédia ve výuceDISK nabídka pro školyReferenční projekty | Školy, které již učíVzdělávání pedagogůSlevy pro školy, studenty a učiteleFinancování projektů | Kde na to vzít?Aktuality pro vzdělávání | DISK MagazínDokumenty ke čtení a stažení