Slevy pro školy, učitele a studenty | DISK pro školy

Výhodnější ceny

Pro školy, učitele i studenty jsou k dispozici speciální (EDU) verze programů, které jsou funkčně zcela totožné s plnými verzemi, ale jejich cena je výrazně nižší. Nejvíce se projeví v případě pořízení multilicence, která většinou začíná na 5 licencích.

Nárok na slevu, tedy na finančně výhodný nákup produktu označeného EDU, Academic,… mají všechny typy státních škol, jejich pedagogové a studenti. Vzdělávací instituce pak má ještě nárok na zakoupení multilicence.

Definice:

V případě soukromé školy je nutné, aby byla hudebního zaměření. V případě studenta soukromé hudební školy by mělo být prokazatelné, že pracuje s multimediálními prostředky.

Máte-li jakékoli otázky, případně nevíte-li si rady, zda na slevu máte nárok, neváhejte nás kontaktovat, velmi rádi vám pomůžeme!

Ing. Jaroslav Musil
Projekty pro školy

DISK Multimedia, s.r.o.
Sokolská 13
680 01 Boskovice
e-mail: jarek@disk.cz
telefon: +420 608 666 340

Kompletní nabídka témat pro oblast vzdělávání:

Multimédia ve výuceDISK nabídka pro školyReferenční projekty | Školy, které již učíVzdělávání pedagogůSlevy pro školy, studenty a učiteleFinancování projektů | Kde na to vzít?Aktuality pro vzdělávání | DISK MagazínDokumenty ke čtení a stažení